2. 12. 2014 (zdroj: text: Ya, foto: , komentářů: )

Kočka proháněl Kocoury

Zápas s ČZU očima našeho fanouška.

Na palubovce ČZU na Lužinách se v sobotu 29. listopadu do sebe zakousli domácí svěřenci prezidenta klubu pana Kočky a naši Kocouři pod přísným dohledem prezidenta Dana Rosenbauma. První set zřejmě Euro Sitex vytáhl do boje s moc řídkými síty a tak to taky zle dopadlo. Set Euro Sitex odevzdal soupeři v poměru 25:13 z pohledu domácích. To však již neplatilo v setu druhém, který jsme si sami svými chybami prohráli až 26:24, když jsme v něm vedli již 17:12. Koncovka tohoto setu naše hráče zdravě vyprovokovala k lepšímu výkonu v setu třetím, a bylo to znát i na jeho výsledku. Vyhráli jsme jej 25:18 a Pražané se začli bát o vidinu vítězství za tři body.  Tato vidina se jim rozplynula v setu čtvrtém, který jsme opět hladce vyhráli 25:21. Rázem byl stav zápasu 2:2 na sety a šlo se do zkráceného pátého setu. Tam se již domácí nenechali nachytat, a šli od začátku do vedení. Našim hráčům se podařilo stav setu srovnat až po technickém tajmu na 8:8, když do něho šli ještě s mankem tří bodů 8:5. Pak ale domácí přeřadili na vyšší stupeň a nám se přilepila na paty trochu smůla, trochu
strach z možného vítězství a pátý set zkončil poměrem míčů 15:12 pro domácí. Z postavení obou týmů v tabulce se však dá říci, že Praha ztratila a Příbram získala. Před zápasem by si nikdo tento výsledek tipovat netroufl.Kocouři nastoupili v sestavě Bohm, Moník, Josefacki, Ulč, Pajma, Anděl, libero Juračka, střídaliOwens a Kuchař. Kapitán Martin Bohm zhodnotil zápas slovy:"Nastoupili jsme vlažně, soupeř nás první set přehrál ve všech činnostech. Celkově nás Praha přehrála na servisu, což rozhodlo o výsledku zápasu." Trenér René Dvořák jen dodal:" Zápas jsme nezačali vůbec dobře, Praha nás rozstřílela servisem. Poté jsme začali hrát naši hru a dotáhli zápas až do tie-breaku, o jehož výsledku a výsledku celého zápasu rozhodla koncovka druhého setu." Na závěr je třeba než dodat, vyvarujeme-li se dosavadním školáckým chybám, poučíme se z předchozích zápasů, a budeme hrát svoji hru celým srdcem, že v sobotu 6. prosince od 17:00 hodin uvidíme vítězný zápas našich hráčů v boji proti Odolena Vodě. Přijďte všichni a včas ať jste svědky pověstného příbramského pekla. Čerti a Mikuláš doufejme  budou a jeden Anděl určitě taky. Jste srdečně zváni.