Volejbalový klub Příbram - Kocouři

Foto: Sobotní a nedělní výsledky Extraligy juniorů a 2.ligy8. 10. 2017 (zdroj: text: fcb, foto: , komentářů: )

Sobotní a nedělní výsledky Extraligy juniorů a 2.ligy

V sobotu 7.10.2017 v tělocvičně 1.ZŠ Pod Svatou Horou Příbram se uskutečnila Extraliga junioři a 2.liga muži s tímto výsledkem ...............

V  sobotu 7.10.2017 v tělocvičně 1.ZŠ Pod Svatou Horou Příbram se uskutečnila Extraliga junioři s tímto výsledkem :
VK EURO SITEX Příbram vs. Liberec 3:0 , odpolední utkání 2:3

2.liga - VK EURO SITEX Příbram vs. Domažlice 3:0 , odpolední utkání 0:3

Neděle 8.10.2017 v Praze : DAN SPORT Praha vs. EURO SITEX Příbram 0-3 a 0-3.

Blahopřejeme .................
 




Komentáře



Zdroj: fcb

< Zpět na výpis článků

Kladno volejbal cz Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

Kladno volejbal cz vs. Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

20.01. 2018 od 18:00

Sportovců 817, Kladno

Událost na facebooku

Zápasy ostatních týmů

Minulé zápasy:

10.12.EX-JLiberec - Příbram0:3
10.12.EX-JLiberec - Příbram1:3
13.1.2-MPříbram B - Netolice3:0
13.1.2-MPříbram B - Netolice3:1

Nejbližší zápasy:

20.1.10:002-MDomažlice - Příbram B
20.1.14:002-MDomažlice - Příbram B
27.1.09:00EX-JPříbram - Dansport
27.1.11:002-MPříbram B - Modřany

Extraliga mužů 2017 / 2018

  • 1. VK Jihostroj České Budějovice 39
  • 2. Kladno volejbal cz 38
  • 3. VK Dukla Liberec 36
  • 4. ČEZ Karlovarsko 34
  • 5. Volejbal Brno 28
  • 6. VK Euro Sitex Příbram 22
  • 7. VK Ostrava, s.r.o. 21
  • 8. Fatra Zlín 16
  • 9. SK Volejbal Ústí nad Labem 14
  • 10. VolleyTeam ČZU Praha 10
  • 11. VK Benátky nad Jizerou 8
  • 12. AERO Odolena Voda 1

Všechny tabulky

Video

Extraliga juniorů 2016 / 2017

3. místo - extraliga juniorů 2016 / 2017

Volejbalisté na facebooku




Fair Play. Volleyball Play.

Fair Play. Volleyball Play.

Volejbalový klub Příbram na Facebooku

Hanička ŠmejkalováMarkéta DurdilováPetinka Višnička KvapilkaLukas KralicekMartin MartilínekMartin KriškoPatrick Gallo GallowaySimča ŠtěpaníkováJana HorníkováKallel MouradHonza UlčSandy PlanktonZdenek HosinskyŠtěpánka ZákouckáLáďa NováčekBára BoltnarováOndřej PastrňákDenisa Dea PazlarováOndra BeryFrantišek HašOndřej FialaKačka TrčkováJaninka LPSenoslav KýchavýBára BenováLukáš VašíčekVerunka SmržováJára FrajbišLenka JindrováJan KlimekLukáš LíznerAndrejka MyslíkováÚklid PBMartin JanákEliška KuchařováJiří DobákMartin TurskýJuraj RytychBarunka Lopez PospíchalováPaul BradfieldMichaela NěmcováMichaela ŠmejkalováKarolína ŠtochlováVerů VoosjemRobert KleinMiloslav VáňaHonzik LoudaSilvie Silvíu00f1u SirotkováPavel VokrouhlíkZbyněk HavelkaMichal KindlLibor MatoušekDonny BergerEva KuchařováLucie Beck SchneeweissováPavel Šotek ProcházkaFilip JežekAlena SkoumalováJana VaníčkováLucie Smutná

Děkujeme všem 1569 fanouškům za podporu!!! Připojte se i Vy » «

Lucie SmutnáStanda VoltrJirka KadeřábekÁdy Adam GrossAdélka ČížkováAnia PatuchaVláďa VaverkaAndrea HofmannováTomas AndelMonika KobulskáPetr ProcházkaVáclav KnechtlTomáš VašíčekAndrea MyslíkováMarie-Sára ŠtochlováMarkéta DokládalováPalivcová BaruškaMartin ŠindelářZdenek KocandaŠárka Šári ŠvandováIvet DiartováLenka VítkováJindřich KuchařKarel Charles Hadák MilecJosu00e8ph Greasy NezníkFilip HejtmánekNicol HejdováMartin JakodaOndra HotovýHelča PokornáMiroslav PeterkaMarek AamesJana MarkováOto KarelRadek H. HolubDominik PetríkMilan Šnitlik PetrželkaTomáš KopeckýPetr ChocholaZuzana ToužimskáŠeflová LenkaTáňa BadalcováMichal HromádkoPavel KopičkaPavel KortanLukáš TlamkaGiorgio KrůgerPavla Neomi VackováRadek Píďa HrubýVít BrabecDrahomíra VrbováVojta MalekHedvika ŠvehlováMartin KubaTomáš KalátMarkéta VáňováTamara ŠnajdrováHonza PoplšteinLucka KreutzerováDavid Šusta

Partneři webu

Partneři klubu 2017 / 2018 - Kocouři Příbram