Volejbalový klub Příbram - Kocouři

Zvolená sezóna

Extraliga muži - základní část

Tým počet kol výhry prohry skóre sety skóre body body
VK Jihostroj České Budějovice 15 13 2 42:9 1261:1055 39
Kladno volejbal cz 15 13 2 42:19 1430:1306 38
VK Dukla Liberec 15 12 3 38:14 1238:1068 36
ČEZ Karlovarsko 15 12 3 39:13 1235:1059 34
Volejbal Brno 14 9 5 30:18 1103:1047 28
VK Euro Sitex Příbram 15 7 8 25:26 1149:1135 22
VK Ostrava, s.r.o. 15 7 8 26:29 1231:1259 21
Fatra Zlín 15 5 10 20:34 1192:1268 16
SK Volejbal Ústí nad Labem 15 5 10 19:34 1152:1243 14
VolleyTeam ČZU Praha 15 4 11 17:38 1159:1271 10
VK Benátky nad Jizerou 15 2 13 14:42 1128:1343 8
AERO Odolena Voda 14 0 14 6:42 960:1184 1

2. liga muži - základní část

Tým počet kol výhry prohry skóre sety skóre body body
VK Euro Sitex Příbram B 20 15 5 51:23 1752:1440 48
TJ Lokomotiva Česká Lípa 18 14 4 48:19 1566:1374 43
USK Slavia Plzeň 22 14 8 52:33 1896:1756 41
VK ČEZ Karlovarsko B 20 12 8 41:36 1706:1722 35
Volejbal Domažlice 20 9 11 35:41 1616:1695 27
TJ Praga 18 10 8 32:32 1378:1369 26
VK Slovan Chabařovice 22 9 13 37:50 1859:1966 24
TJ Netolice 1892 20 7 13 29:45 1606:1722 21
VK Jirkov - Ervěnice 20 6 14 30:46 1602:1727 21
Volejbal Modřany 20 4 16 23:53 1526:1736 14

Extraliga junioři - základní část

Tým počet kol výhry prohry skóre sety skóre body body
VK Euro Sitex Příbram 12 11 1 35:7 1017:797 33
VolleyTeam ČZU Praha 12 9 3 30:13 993:876 27
VK Dukla Liberec 12 8 4 27:18 1016:897 23
VK ČEZ České Budějovice 12 5 7 19:23 893:917 15
SK Prosek Praha 12 3 9 13:30 860:1012 9
SK Dansport Praha 12 0 12 3:36 687:967 1

Kladno volejbal cz Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

Kladno volejbal cz vs. Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

20.01. 2018 od 18:00

Sportovců 817, Kladno

Událost na facebooku

Zápasy ostatních týmů

Minulé zápasy:

10.12.EX-JLiberec - Příbram0:3
10.12.EX-JLiberec - Příbram1:3
13.1.2-MPříbram B - Netolice3:0
13.1.2-MPříbram B - Netolice3:1

Nejbližší zápasy:

20.1.10:002-MDomažlice - Příbram B
20.1.14:002-MDomažlice - Příbram B
27.1.09:00EX-JPříbram - Dansport
27.1.11:002-MPříbram B - Modřany

Extraliga mužů 2017 / 2018

  • 1. VK Jihostroj České Budějovice 39
  • 2. Kladno volejbal cz 38
  • 3. VK Dukla Liberec 36
  • 4. ČEZ Karlovarsko 34
  • 5. Volejbal Brno 28
  • 6. VK Euro Sitex Příbram 22
  • 7. VK Ostrava, s.r.o. 21
  • 8. Fatra Zlín 16
  • 9. SK Volejbal Ústí nad Labem 14
  • 10. VolleyTeam ČZU Praha 10
  • 11. VK Benátky nad Jizerou 8
  • 12. AERO Odolena Voda 1

Všechny tabulky

Video

Extraliga juniorů 2016 / 2017

3. místo - extraliga juniorů 2016 / 2017

Volejbalisté na facebooku




Fair Play. Volleyball Play.

Fair Play. Volleyball Play.

Volejbalový klub Příbram na Facebooku

Filip HejtmánekPatrik KoutníkRobin BahnikOndřej PastrňákFrantišek HašHonza UlčJára FrajbišStanda VoltrMartin ČernýTomáš MičianMartin ŠpryslMartin KriškoJiří Křapik SoučekŠtěpánka Žabička KřenkováJindřich KuchařOndra Johann GrimOndra HotovýMarek AamesHanička ŠmejkalováKristýna ŠeděnkováSenoslav KýchavýDenisa TrinerováTomáš ČernohousMarkéta VáňováMichal MezeraEliška KuchařováMarie KlímováIvo SaroMarjan SpasicMisulka FreymanVerů VoosjemRadim BláhůAndrea HofmannováHonzik LoudaTomáš PrůšaZuzana ToužimskáŠeflová LenkaJuraj RytychJana MarkováJan ŠeděnkaOlga MálkováMartin SteinbachTomáš ČernohorskýBarbora JechováŠárka SkuhrovcováZdenek KocandaJiří DobákLída LiduškaMakyi VáňováSimona PolakovaLibor MatoušekSK ŠpačekVáclav KnechtlBára BoltnarováVěra HauptmannováMarie-Sára ŠtochlováTáňa BadalcováMaky StehlíkováJaroslava ČernáMarkéta Vošická

Děkujeme všem 1569 fanouškům za podporu!!! Připojte se i Vy » «

Markéta VošickáLenka JindrováRiesz MartinKarel PrůšaEvička FryšarováVláďa KřížDenča ZrnůLucka MolnárováMartin DostálekAlena HrzalováMarek PřevrátilDaniela JakodovaAndrea MyslíkováLenka DrábkováMichaela ŠmejkalováZdeněk HurtalaKarolína LouckáLadislav SuchanHonza HerinkŠtěpánka ZákouckáDaniela MaláAnna KneislovaAdam PechyJosu00e8ph Greasy NezníkNickie Frofoňka NěmcováJana RytychováLukas KralicekMarkéta DokládalováLáďa NováčekTomáš KopeckýKateřina VoborskáMarkéta DurdilováŠárka Šári ŠvandováPetr ProcházkaFilip BrabecŠtěpán WawreynVláďa VaverkaSodik Sodik SodikHanička BezděkováTomáš Tačud VečeřaJirka KadeřábekLucie ŠrámkováTerez BredlováVlastik ŠevrBobule VinotékaÚklid PBPetra JuříčkováPetr ChocholaOto KarelAdélka ČížkováRomana MarkováJakub MěchuraLukáš LíznerBarbora MarešováSimona ZvěřinováBarunka Lopez PospíchalováDominik PetríkJana VaníčkováVít BrabecAnna Stryckova

Partneři webu

Partneři klubu 2017 / 2018 - Kocouři Příbram