Volejbalový klub Příbram - Kocouři

Zvolená sezóna

Zápasy

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 1. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
VK Jihostroj České Budějovice

0-3 (22-25, 22-25, 17-25)

4.10. 2017 17:50
Detail zápasu >

AERO Odolena Voda 2. kolo

AERO Odolena Voda
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

0-3 (23-25, 25-27, 17-25)

7.10. 2017 18:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 3. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
SK Volejbal Ústí nad Labem

3-1 (27:29, 25:21, 25:23, 25:17)

14.10. 2017 17:00
Detail zápasu >

VK Dukla Liberec 4. kolo

VK Dukla Liberec
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

3-0 (25-17, 25-23, 25-15)

21.10. 2017 18:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 5. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
Kladno volejbal cz

1-3 (22-25, 21-25, 25-22, 23-25)

28.10. 2017 17:00
Detail zápasu >

VK ČEZ Karlovarsko 6. kolo

VK ČEZ Karlovarsko
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

3-0 (25-20, 25-16, 25-20)

4.11. 2017 18:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 7. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
ČZU Praha

3-1 (21-25, 25-20, 25-17, 25-23)

11.11. 2017 17:00
Detail zápasu >

VK Karbo Benátky nad Jizerou Pohárová utkání

VK Karbo Benátky nad Jizerou
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

0:3 (21-25, 21-25, 15-25)

16.11. 2017 18:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 8. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
Volejbal Brno, a.s.

0:3 (15-25, 20-25, 22-25)

18.11. 2017 17:00
Detail zápasu >

VK Ostrava, s.r.o. 9. kolo

VK Ostrava, s.r.o.
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

3:2 (25-14, 16-25, 25-23, 14-25, 17-15)

25.11. 2017 17:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 10. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
VK Karbo Benátky nad Jizerou

3:0 (25:20, 25:14, 25:18)

2.12. 2017 17:00
Detail zápasu >

FATRA Zlín 11. kolo

FATRA Zlín
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

0:3 (22-25, 15-25, 22-25)

9.12. 2017 17:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram Pohárová utkání

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
VK Karbo Benátky nad Jizerou

3:1 (25-23, 23-25, 25-22, 25-19)

13.12. 2017 18:00
Detail zápasu >

VK Jihostroj České Budějovice 12. kolo

VK Jihostroj České Budějovice
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

3:0 (30-28, 25-20, 25-18)

16.12. 2017 18:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 13. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
AERO Odolena Voda

3:0 (25-13, 25-21, 25-17)

28.12. 2017 18:00
Detail zápasu >

SK Volejbal Ústí nad Labem 14. kolo

SK Volejbal Ústí nad Labem
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

3:1 (23-25, 25-20, 25-20, 25-22)

6.1. 2018 17:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram Pohárová utkání

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
VK Dukla Liberec

1:3 (22-25, 25-23, 21-25, 29-31)

11.1. 2018 18:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 15. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
VK Dukla Liberec

3:0 (25-22, 25-16, 25-23)

13.1. 2018 17:00
Detail zápasu >

Kladno volejbal cz 16. kolo

Kladno volejbal cz
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

3-2 (15-25, 23-25, 25-20, 25-17, 15-9)

20.1. 2018 18:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 17. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
VK ČEZ Karlovarsko

0-3 (22-25, 23-25, 21-25)

27.1. 2018 17:00
Detail zápasu >

ČZU Praha 18. kolo

ČZU Praha
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

1:3 (18-25, 20-25, 25-17, 24-26)

3.2. 2018 19:00
Detail zápasu >

Volejbal Brno, a.s. 19. kolo

Volejbal Brno, a.s.
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

3:1 (25-21, 25-15, 30-32, 25-17)

10.2. 2018 19:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 20. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
VK Ostrava, s.r.o.

1:3 (17-25, 23-25, 25-22, 25-27)

17.2. 2018 17:00
Detail zápasu >

VK Karbo Benátky nad Jizerou 21. kolo

VK Karbo Benátky nad Jizerou
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

0:3 (22-25, 23-25, 18-25)

3.3. 2018 16:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 22. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
FATRA Zlín

3:0 (27-25, 25-22, 25-23)

10.3. 2018 17:00
Detail zápasu >

Kladno volejbal cz Čtvrtfinále play-off

Kladno volejbal cz
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

3:0 (25-19, 25-22, 25-18)

19.3. 2018 18:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram Čtvrtfinále play-off

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
Kladno volejbal cz

1:3 (25-20, 15-25, 25-27, 22-25)

22.3. 2018 18:00
Detail zápasu >

Kladno volejbal cz Čtvrtfinále play-off

Kladno volejbal cz
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

3:1 (25-16, 25-13, 17-25, 31-29)

25.3. 2018 18:00
Detail zápasu >

Zápasy ostatních týmů

Minulé zápasy:

17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:0
17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:1
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B0:3
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B3:0

Nejbližší zápasy:

Extraliga mužů 2017 / 2018

  • 1. VK Jihostroj České Budějovice 57
  • 2. VK Dukla Liberec 56
  • 3. Kladno volejbal cz 55
  • 4. ČEZ Karlovarsko 53
  • 5. Volejbal Brno 40
  • 6. VK Euro Sitex Příbram 32
  • 7. VK Ostrava, s.r.o. 28
  • 8. SK Volejbal Ústí nad Labem 24
  • 9. VolleyTeam ČZU Praha 19
  • 10. Fatra Zlín 19
  • 11. VK Benátky nad Jizerou 8
  • 12. AERO Odolena Voda 5

Všechny tabulky

Video

Extraliga juniorů 2016 / 2017

3. místo - extraliga juniorů 2016 / 2017

Volejbalisté na facebooku




MŠMT

VK Příbram z.s. byl podpořen v dotačním programu č. VIII MŠMT

Volejbalový klub Příbram na Facebooku

Tomáš MičianPatrick Gallo GallowayJindřich KuchařVěra HauptmannováJitka GrebáčováCoffee Bar JanaPetra UrbanováOto KarelPavel KopičkaFilip JežekLukas KralicekRiesz MartinJiří MičanÁdy Adam GrossAndrea HofmannováTáňa BadalcováJirka TýnBarbora JechováŠtěpánka BálkováTomáš PrůšaŠtěpánka ZákouckáIvet DiartováLucie BlažkováBára BoltnarováMichal KindlKarolína ŠtochlováHanička BezděkováRobin BahnikJakub MěchuraZuzana ToužimskáVláďa VaverkaLibuše SudováSodik Sodik SodikPalivcová BaruškaAlena HrzalováRomana MarkováMakyi VáňováLukáš LíznerJan MíkaTomáš ČernohorskýAndrea MyslíkováRobert KleinKarolína LouckáSandy PlanktonLukáš TlamkaJan Boffin FoltaSenoslav KýchavýNikoleta VinohradskáMichal SejkOndra HotovýPaul BradfieldDaniela MaláMartin JakodaKristýna ŠeděnkováBarbora TrochováDaniel JeřábekGiorgio KrůgerMartin KubaAndrejka MyslíkováKlára Slabyhoudková

Děkujeme všem 1569 fanouškům za podporu!!! Připojte se i Vy » «

Klára SlabyhoudkováIvo SaroŠárka Šári ŠvandováMilan Šnitlik PetrželkaJaninka LPPavel Janát JoeyHonza PoplšteinLenka JindrováLukáš VašíčekEva ProcházkováZdenek HosinskyEva SmutnáMartin TurskýDrahomíra VrbováOndřej FialaKarel Charles Hadák MilecBarunka Lopez PospíchalováKateřina VoborskáLucka KreutzerováPetra VachatováLenka AdamcovaKarel PrůšaLibor MatoušekMartin SteinbachJitka RydvalováLáďa NováčekTomáš KalátMartin ČernýŠeflová LenkaRenča TrakalováJaroslava ČernáTerez BredlováJan ŠeděnkaJája DrmlováMarek AamesZbyněk HavelkaTomáš PočinekNatálka KrálíčkováJana VaníčkováMartin UherekTomáš Tačud VečeřaJan PtáčekVojta HudákŠtěpánka Žabička KřenkováDavid MarešLída LiduškaSK ŠpačekTomáš KarbanAdéla ZajíčkováPatrik VinohradskýVerů VoosjemMiroslav HubáčekPetr ChocholaAdélka ČížkováPetra JuříčkováLucie ŠrámkováDanny YellinkaHonza HájekAnia PatuchaEliška Kuchařová

Partneři webu

Partneři klubu 2017 / 2018 - Kocouři Příbram