Volejbalový klub Příbram - Kocouři

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram AERO Odolena Voda

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram vs. AERO Odolena Voda

29.09. 2018 od 19:00

hala plaveckého bazénu Příbram, ul. Legionářů

Zápasy ostatních týmů

Minulé zápasy:

17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:0
17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:1
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B0:3
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B3:0

Nejbližší zápasy:

6.10.10:002-MChabařovice - Příbram B
6.10.14:002-MChabařovice - Příbram B
7.10.10:00EX-JProsek - Příbram
7.10.14:00EX-JProsek - Příbram

Extraliga mužů 2018 / 2019

  • 1. VK Lvi Praha 0
  • 2. Volejbal Brno 0
  • 3. VK Dukla Liberec 0
  • 4. SKV Ústí nad Labem 0
  • 5. Volejbalový klub Příbram 0
  • 6. Kladno volejbal cz 0
  • 7. VK Jihostroj České Budějovice 0
  • 8. AERO Odolena Voda 0
  • 9. VK Benátky nad Jizerou 0
  • 10. Fatra Zlín 0
  • 11. VK Ostrava 0
  • 12. VK Karlovarsko 0

Všechny tabulky

Video

Extraliga juniorů 2016 / 2017

3. místo - extraliga juniorů 2016 / 2017

Volejbalisté na facebooku




MŠMT

VK Příbram z.s. byl podpořen v dotačním programu č. VIII MŠMT

Volejbalový klub Příbram na Facebooku

Nikoleta VinohradskáKamila HandlováLukáš VašíčekTomáš MičianMilan Šnitlik PetrželkaDonny BergerSandy PlanktonDenisa TrinerováKarolína LouckáAlena HrzalováBobule VinotékaJaninka LPIvo SaroRiesz MartinVěra HauptmannováZdenek HosinskyAdam PechyTomáš PočinekPetr ProcházkaVáclav KnechtlMartin JakodaRobert KleinMarek AamesTomáš ČernohousRáďa KočováTomas AndelTomáš KarbanLibor MatoušekGiorgio KrůgerEvička FryšarováÁdy Adam GrossLukáš LíznerOndra Johann GrimHedvika ŠvehlováJakub MěchuraEliška KuchařováLenka VítkováLucie ŠrámkováSodik Sodik SodikMichal HromádkoDavid ŠustaKačka TrčkováEva DostalovaJan Boffin FoltaMartin ČernýBarunka Lopez PospíchalováJiří DobákFilip JežekDaniela JakodovaBarbora TrochováLucka KreutzerováJiří Křapik SoučekIvet DiartováAnia PatuchaSimča ŠtěpaníkováOndřej PastrňákJiří MičanKarel PrůšaJana VaníčkováDanny Yellinka

Děkujeme všem 1932 fanouškům za podporu!!! Připojte se i Vy » «

Danny YellinkaPavlína SvobodováSimona ZvěřinováŠtěpánka ZákouckáKlára SlabyhoudkováLukas KralicekMonika ČernáRobin BahnikZuzana KomínkováKatka HofmanováMarek PřevrátilMiroslav Kudla KudelňákDominik PetríkVít BrabecAndrejka MyslíkováPatrick Gallo GallowayMarkéta DokládalováTomáš KalátMichal MezeraAndrea HofmannováDenča ZrnůLucie Beck SchneeweissováOlga MálkováBára BenováVojta MalekAlena SkoumalováHonza HerinkZdeněk HurtalaMichaela ŠmejkalováHanička BezděkováMíla Milu VejsováVláďa KřížLída LiduškaPetra VachatováJindřich KuchařVerů VoosjemMiloslav VáňaRadek H. HolubMarie-Sára ŠtochlováŠtěpánka Žabička KřenkováStanislav LobodášPetinka Višnička KvapilkaStanda VoltrPatrik VinohradskýMonika KobulskáPaul BradfieldRenča TrakalováTamara ŠnajdrováPetr ChocholaDaniel JeřábekJuraj RytychTina KarasováHonza PoplšteinDenisa Dea PazlarováJana RytychováAdéla RožcováJitka GrebáčováNicol HejdováMartin JanákKateřina Voborská

Partneři webu

Partneři klubu 2017 / 2018 - Kocouři Příbram