Volejbalový klub Příbram - Kocouři

Zvolená sezóna

Soupiska

JménoPoziceVýškaVáhaDosahNarozen
Graham Beau blokař 203 98 351 17. 04. 1994
Mikulenka Vladimír blokař 198 93 340 30. 10. 1997
Trojanowicz Lukáš blokař 200 85 350 04. 07. 2000
Juračka David libero 182 76 320 27. 05. 1989
Kop Martin libero 190 79 325 29. 12. 1997
Dolgopolov Dmytro nahrávač 193 77 345 14. 03. 1993
Rosenbaum Adam nahrávač 190 73 322 19. 10. 1998
Böhm Martin smečař 188 85 337 02. 04. 1987
Kuchař Jindřich smečař 191 85 332 26. 03. 1993
Suda Radek smečař 193 85 335 01. 01. 1998
Wawrzynczyk Stanislaw smečař 200 98 350 04. 01. 1990
Hulpach Ivo univerzál 198 79 354 25. 03. 1998
Lech Jaroslaw univerzál 197 86 361 29. 07. 1984
Mikulenka Jiří univerzál 191 80 339 14. 06. 2001

Realizační tým

JménoPozice
Hradecký Jan masér
Funda Jiří doktor
Peterka Miroslav manažer
Rosenbaum Daniel prezident klubu
Kop Martin trenér

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram AERO Odolena Voda

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram vs. AERO Odolena Voda

29.09. 2018 od 19:00

hala plaveckého bazénu Příbram, ul. Legionářů

Zápasy ostatních týmů

Minulé zápasy:

17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:0
17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:1
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B0:3
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B3:0

Nejbližší zápasy:

6.10.10:002-MChabařovice - Příbram B
6.10.14:002-MChabařovice - Příbram B
7.10.10:00EX-JProsek - Příbram
7.10.14:00EX-JProsek - Příbram

Extraliga mužů 2018 / 2019

  • 1. VK Lvi Praha 0
  • 2. Volejbal Brno 0
  • 3. VK Dukla Liberec 0
  • 4. SKV Ústí nad Labem 0
  • 5. Volejbalový klub Příbram 0
  • 6. Kladno volejbal cz 0
  • 7. VK Jihostroj České Budějovice 0
  • 8. AERO Odolena Voda 0
  • 9. VK Benátky nad Jizerou 0
  • 10. Fatra Zlín 0
  • 11. VK Ostrava 0
  • 12. VK Karlovarsko 0

Všechny tabulky

Video

Extraliga juniorů 2016 / 2017

3. místo - extraliga juniorů 2016 / 2017

Volejbalisté na facebooku




MŠMT

VK Příbram z.s. byl podpořen v dotačním programu č. VIII MŠMT

Volejbalový klub Příbram na Facebooku

Miroslav Kudla KudelňákDenisa Dea PazlarováJitka RydvalováOndra BeryKalát RobertMartin JakodaHonza UlčLukáš LíznerLáďa NováčekJuraj RytychVáclav KnechtlPetra VachatováMartin KriškoNikoleta VinohradskáKamila HandlováRobert KleinZdenek HosinskyPatrik KoutníkDana MičanováMichal SejkBarunka Lopez PospíchalováPavlína SvobodováJiří Křapik SoučekMartin JanákMarie-Sára ŠtochlováVěra HauptmannováNickie Frofoňka NěmcováTomáš Tačud VečeřaMiroslav PeterkaDenisa TrinerováJára FrajbišTamara ŠnajdrováEva DostalovaPalivcová BaruškaSK ŠpačekBarbora TrochováAdam PechyMaky StehlíkováŠárka Šári ŠvandováHonza PoplšteinRobin BahnikRiesz MartinTomas AndelDrahomíra VrbováOndřej PastrňákKlára SlabyhoudkováEliška KuchařováGiorgio KrůgerJiří MičanTomáš KopeckýJana MarkováLuboš NovákLibuše SudováRadek H. HolubMartin MartilínekÚklid PBMonika ČernáJana RytychováDenča ZrnůLukáš Tlamka

Děkujeme všem 1932 fanouškům za podporu!!! Připojte se i Vy » «

Lukáš TlamkaTáňa BadalcováPetr ŠvagrZuzana KadlecováVláďa VaverkaVlastik ŠevrJaroslava ČernáMilan Šnitlik PetrželkaMartin DostálekOndřej FialaZuzana ToužimskáOlga MálkováLibor MatoušekPatrick Gallo GallowayMarek PřevrátilLenka AdamcovaJitka GrebáčováAnna KneislovaPetr ProcházkaLucie BlažkováPetra UrbanováMartin ŠpryslMonika KobulskáMajdalenka Du00f3snůVít BrabecAdélka ČížkováPetra JuříčkováIvo SaroZdenek KocandaKatka HofmanováRáďa KočováHonzik LoudaŠtěpán WawreynMichal KindlMarek AamesHonza HájekTomáš VašíčekDavid MarešJindřich KuchařPatrik VinohradskýDaniela MaláMisulka FreymanBára BenováHonza HerinkKristýna ŠeděnkováMatěj ŠenkýřLukas KralicekBobule VinotékaHanička BezděkováTerez BredlováAlena SkoumalováJan ŠeděnkaKarel Charles Hadák MilecLída LiduškaŠtěpánka ZákouckáPavel VokrouhlíkAnna StryckovaVerů VoosjemJan NovotnýVojta Hudák

Partneři webu

Partneři klubu 2017 / 2018 - Kocouři Příbram