Volejbalový klub Příbram - Kocouři

Zvolená sezóna

Extraliga muži - základní část

Tým počet kol výhry prohry skóre sety skóre body body
VK Lvi Praha 0 0 0 0:0 0:0 0
Volejbal Brno 0 0 0 0:0 0:0 0
VK Dukla Liberec 0 0 0 0:0 0:0 0
SKV Ústí nad Labem 0 0 0 0:0 0:0 0
Volejbalový klub Příbram 0 0 0 0:0 0:0 0
Kladno volejbal cz 0 0 0 0:0 0:0 0
VK Jihostroj České Budějovice 0 0 0 0:0 0:0 0
AERO Odolena Voda 0 0 0 0:0 0:0 0
VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0:0 0:0 0
Fatra Zlín 0 0 0 0:0 0:0 0
VK Ostrava 0 0 0 0:0 0:0 0
VK Karlovarsko 0 0 0 0:0 0:0 0

2. liga muži - základní část

Tým počet kol výhry prohry skóre sety skóre body body
VK Jirkov - Ervěnice 0 0 0 0:0 0:0 0
Volejbal Domažlice 0 0 0 0:0 0:0 0
USK Slavia Plzeň 0 0 0 0:0 0:0 0
VK Karlovarsko B 0 0 0 0:0 0:0 0
TJ Slovan Chabařovice 0 0 0 0:0 0:0 0
VK Příbram B 0 0 0 0:0 0:0 0
TJ Netolice 1892 0 0 0 0:0 0:0 0
TJ Lokomotiva Česká Lípa 0 0 0 0:0 0:0 0
SK Prosek Praha 0 0 0 0:0 0:0 0
Kladno volejbal cz B 0 0 0 0:0 0:0 0

Extraliga junioři - základní část

Tým počet kol výhry prohry skóre sety skóre body body
TJ Spartak Velké Meziříčí 0 0 0 0:0 0:0 0
Volejbalový klub České Budějovice 0 0 0 0:0 0:0 0
VK Lvi Praha 0 0 0 0:0 0:0 0
Volejbalový klub Příbram 0 0 0 0:0 0:0 0
VK Dukla Liberec 0 0 0 0:0 0:0 0
SK Prosek Praha 0 0 0 0:0 0:0 0

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram AERO Odolena Voda

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram vs. AERO Odolena Voda

29.09. 2018 od 17:00

hala plaveckého bazénu Příbram, ul. Legionářů

Zápasy ostatních týmů

Minulé zápasy:

17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:0
17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:1
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B0:3
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B3:0

Nejbližší zápasy:

6.10.10:002-MChabařovice - Příbram B
6.10.14:002-MChabařovice - Příbram B
7.10.10:00EX-JProsek - Příbram
7.10.14:00EX-JProsek - Příbram

Extraliga mužů 2018 / 2019

  • 1. VK Lvi Praha 0
  • 2. Volejbal Brno 0
  • 3. VK Dukla Liberec 0
  • 4. SKV Ústí nad Labem 0
  • 5. Volejbalový klub Příbram 0
  • 6. Kladno volejbal cz 0
  • 7. VK Jihostroj České Budějovice 0
  • 8. AERO Odolena Voda 0
  • 9. VK Benátky nad Jizerou 0
  • 10. Fatra Zlín 0
  • 11. VK Ostrava 0
  • 12. VK Karlovarsko 0

Všechny tabulky

Video

Extraliga juniorů 2016 / 2017

3. místo - extraliga juniorů 2016 / 2017

Volejbalisté na facebooku




MŠMT

VK Příbram z.s. byl podpořen v dotačním programu č. VIII MŠMT

Volejbalový klub Příbram na Facebooku

Jana HorníkováTomáš ČernohousDenča ZrnůDaniela MaláŠeflová LenkaTomáš ČernohorskýRomana MarkováAnna KneislovaPavel KortanKristýna ŠeděnkováEva SmutnáJaroslava ČernáBarunka Lopez PospíchalováPatrik KoutníkCoffee Bar JanaTamara ŠnajdrováZbyněk HavelkaJosu00e8ph Greasy NezníkMartin ŠindelářOndra BeryMarjan SpasicMisulka FreymanEvička FryšarováBarbora JechováEliška KuchařováSK ŠpačekMonika KobulskáRobert KleinVojta HudákTomáš PočinekDanny YellinkaJana MarkováKarel Charles Hadák MilecAdéla RožcováJirka KadeřábekHonza PoplšteinTerez BredlováLucka MolnárováLenka JindrováTáňa BadalcováMichal SejkJakub MěchuraKarolína ŠtochlováAndrea HofmannováSimča ŠtěpaníkováPatrik VinohradskýRenča TrakalováJiří MičanOndra HotovýLucie Beck SchneeweissováMartin MartilínekLucka KreutzerováJiří Křapik SoučekPalivcová BaruškaPavel Šotek ProcházkaIvo SaroJaninka LPPetr ProcházkaKatka HofmanováPatrick Gallo Galloway

Děkujeme všem 1932 fanouškům za podporu!!! Připojte se i Vy » «

Patrick Gallo GallowayPetr ChocholaLenka VítkováPetra JuříčkováPavel KopičkaAlena SkoumalováMiloslav VáňaDaniel JeřábekDenisa Dea PazlarováMartin ČernýMartin JanákMíla Milu VejsováPavel VokrouhlíkIvet DiartováNickie Frofoňka NěmcováMichal KindlLukáš LíznerZuzana KadlecováMarie KlímováŠárka Šári ŠvandováMartin UherekJiří DobákMartin DostálekLukáš LoudaHanička BezděkováSenoslav KýchavýZdeněk ŠlehoferŠtěpánka Žabička KřenkováHonzik LoudaJana VaníčkováHanička ŠmejkalováStanislav LobodášVít BrabecBarbora MarešováMakyi VáňováBára BenováMiroslav Kudla KudelňákDavid ŠustaPetr ŠvagrMichal HromádkoMarkéta DokládalováTomáš MičianMartin TurskýPetra VachatováNicol HejdováFilip HejtmánekMiroslav PeterkaZdenek KocandaŠtěpánka ZákouckáMatěj ŠenkýřLukáš DrábDana MičanováMarie-Sára ŠtochlováLibuše SudováMarek PřevrátilVláďa VaverkaStanda VoltrEva ProcházkováTomáš VašíčekNikoleta Vinohradská

Partneři webu

Partneři klubu 2017 / 2018 - Kocouři Příbram