Volejbalový klub Příbram - Kocouři

Zvolená sezóna

Zápasy

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 1. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
AERO Odolena Voda

29.9. 2018 19:00
Detail zápasu >

VK Karbo Benátky nad Jizerou 2. kolo

VK Karbo Benátky nad Jizerou
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

6.10. 2018 17:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 3. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
FATRA Zlín

13.10. 2018 17:00
Detail zápasu >

VK Ostrava, s.r.o. 4. kolo

VK Ostrava, s.r.o.
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

18.10. 2018 16:30
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 5. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
ČZU Praha

27.10. 2018 17:00
Detail zápasu >

Volejbal Brno, a.s. 6. kolo

Volejbal Brno, a.s.
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

3.11. 2018 18:30
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 7. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
VK Dukla Liberec

10.11. 2018 17:00
Detail zápasu >

SK Volejbal Ústí nad Labem 8. kolo

SK Volejbal Ústí nad Labem
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

17.11. 2018 17:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 9. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
VK ČEZ Karlovarsko

24.11. 2018 17:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 10. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
Kladno volejbal cz

1.12. 2018 17:00
Detail zápasu >

VK Jihostroj České Budějovice 11. kolo

VK Jihostroj České Budějovice
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

8.12. 2018 18:00
Detail zápasu >

12. kolo


vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

15.12. 2018 18:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 13. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
VK Karbo Benátky nad Jizerou

22.12. 2018 17:00
Detail zápasu >

FATRA Zlín 14. kolo

FATRA Zlín
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

29.12. 2018 17:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 15. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
VK Ostrava, s.r.o.

12.1. 2019 17:00
Detail zápasu >

ČZU Praha 16. kolo

ČZU Praha
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

19.1. 2019 18:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 17. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
Volejbal Brno, a.s.

26.1. 2019 17:00
Detail zápasu >

VK Dukla Liberec 18. kolo

VK Dukla Liberec
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

2.2. 2019 18:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 19. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
SK Volejbal Ústí nad Labem

9.2. 2019 17:00
Detail zápasu >

VK ČEZ Karlovarsko 20. kolo

VK ČEZ Karlovarsko
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

23.2. 2019 18:00
Detail zápasu >

Kladno volejbal cz 21. kolo

Kladno volejbal cz
vs
Volejbalový klub Euro Sitex Příbram

2.3. 2019 18:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram 22. kolo

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram
vs
VK Jihostroj České Budějovice

9.3. 2019 17:00
Detail zápasu >

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram AERO Odolena Voda

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram vs. AERO Odolena Voda

29.09. 2018 od 19:00

hala plaveckého bazénu Příbram, ul. Legionářů

Zápasy ostatních týmů

Minulé zápasy:

17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:0
17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:1
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B0:3
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B3:0

Nejbližší zápasy:

6.10.10:002-MChabařovice - Příbram B
6.10.14:002-MChabařovice - Příbram B
7.10.10:00EX-JProsek - Příbram
7.10.14:00EX-JProsek - Příbram

Extraliga mužů 2018 / 2019

  • 1. VK Lvi Praha 0
  • 2. Volejbal Brno 0
  • 3. VK Dukla Liberec 0
  • 4. SKV Ústí nad Labem 0
  • 5. Volejbalový klub Příbram 0
  • 6. Kladno volejbal cz 0
  • 7. VK Jihostroj České Budějovice 0
  • 8. AERO Odolena Voda 0
  • 9. VK Benátky nad Jizerou 0
  • 10. Fatra Zlín 0
  • 11. VK Ostrava 0
  • 12. VK Karlovarsko 0

Všechny tabulky

Video

Extraliga juniorů 2016 / 2017

3. místo - extraliga juniorů 2016 / 2017

Volejbalisté na facebooku




MŠMT

VK Příbram z.s. byl podpořen v dotačním programu č. VIII MŠMT

Volejbalový klub Příbram na Facebooku

Verů VoosjemLucka MolnárováMarek AamesTomáš KarbanMartin DostálekMartin ŠindelářKačka TrčkováAlena SkoumalováJitka RydvalováFrantišek HašTina KarasováVerunka SmržováKatka HofmanováZdeněk ŠlehoferVojta HudákKateřina VoborskáJan ŠeděnkaZuzana ToužimskáPatrick Gallo GallowayDrahomíra VrbováJindřich KuchařTerez BredlováDavid MarešHanička BezděkováNicol HejdováJan Boffin FoltaKarolína ŠtochlováKlára SlabyhoudkováVláďa VaverkaTomáš VašíčekLibuše SudováEva DostalovaEvička FryšarováKarel PrůšaJitka GrebáčováHonza HájekBobule VinotékaPetra UrbanováBarbora MarešováCoffee Bar JanaTomáš Tačud VečeřaMichala AlligerováKalát RobertSandy PlanktonMaky StehlíkováMichal SejkMartin JanákMarkéta VáňováBára BoltnarováOndra Johann GrimMichal MezeraMarek PřevrátilPetra VachatováHonza UlčGiorgio KrůgerEva ProcházkováRenča TrakalováJakub MěchuraVěra HauptmannováFilip Brabec

Děkujeme všem 1932 fanouškům za podporu!!! Připojte se i Vy » «

Filip BrabecMartin KubaSimona ZvěřinováJiří DobákŠeflová LenkaTamara ŠnajdrováVlastik ŠevrKarolína LouckáOndřej PastrňákJuraj RytychMatěj ŠenkýřPavel Šotek ProcházkaPetinka Višnička KvapilkaBarbora JechováJája DrmlováPavel Janát JoeyMiloslav VáňaJana VaníčkováOndřej FialaMonika ČernáPetr ProcházkaRobin BahnikDaniela JakodovaRáďa KočováDenča ZrnůZuzana KadlecováAdélka ČížkováDaniel JeřábekLukáš VašíčekTomáš MičianFilip JežekMonika KobulskáJan MíkaMarie-Sára ŠtochlováLenka DrábkováRadim BláhůBarunka Lopez PospíchalováIvet DiartováJirka KadeřábekSodik Sodik SodikLucie SmutnáDavid ŠustaŠtěpánka BálkováJana RytychováTomáš ČernohorskýSenoslav KýchavýLukáš TlamkaZuzana KomínkováŠárka Šári ŠvandováOto KarelMarie KlímováJára FrajbišMartin SteinbachMartin MartilínekAdéla ZajíčkováPetr ChocholaIvo SaroPatrik KoutníkLukas KralicekKristýna Šeděnková

Partneři webu

Partneři klubu 2017 / 2018 - Kocouři Příbram