Volejbalový klub Příbram - Kocouři

Výsledky turnaje na Kladně

V pátek 14.9.2018 a v sobotu 15.9.2018 se uskuteční na Kladně přípravný mezinárodní turnaj "O pohár primátora města Kladna".... celý článek >

VÝSLEDKY TURNAJE 31.8. a 1.9.

Pátek 31.8.
Příbram vs. Myjava 3:0 (SVK)
Kladno vs. Waldviertel 3:0 (AUT)

Sobota 1.9.
Kladno vs. Myjava (SVK) 2:1
Příbram vs. Waldviertel 3:0
Waldviertel (AUT) vs. Myjava (SVK) 0:3
Příbram vs. Kladno 2:1

Konečné pořadí:
1. Příbram, 2. Kladno, 3. Myjava, 4. Waldviertel

V sobotu 29.9.2018 startujeme s Odolkou

První zápas sezóny odehrají Kocouři v domácí hale v sobotu 29.9.2018 od 17 hodin.
Náš tým z poloviny nově postavený, bude hostit Odolku.

Posila týmu pro sezónu 2018/2019

V pondělí Vám představíme dalšího nového hráče Kocourů Příbram!
Sledujte ráno naše webové stránky.

Kvalifikace o 1.ligu mužů

V sobotu 14.4.2018 od 17 hodin na 1.ZŠ Příbram se opět bude hrát o postup do 1.ligy. Příbram B bude hostit Bučovice.

Příbram jde na Kladno.

Konečné šesté místo v základní části nám zaručuje jistou účast v play-off. Naším dalším soupeřem bude Kladno, které obsadilo třetí příčku. První zápas začíná 19.3.2018 od 18 hodin na Kladně.
Termíny čtvrtfinále:
19.3., 22.3., 25.3., 28.3., 31.3.

V poháru Příbram končí.

Ve čtvrteční odvetě Českého poháru Příbram nestačila na Duklu Liberec a prohrála na severu 3:0, po setech 25-19, 25-23, 25-23. Dále postupuje Liberec.

Ve čtvrtek 25.1.2018 odveta poháru v Liberci.

Ve čtvrtek 25.1.2018 jedou Kocouři na sever čech do Liberce, kde odehrají odvetu Českého poháru. Zápas začíná od 18 hodin a o jeho výsledku Vás budeme informovat.

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram AERO Odolena Voda

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram vs. AERO Odolena Voda

29.09. 2018 od 19:00

hala plaveckého bazénu Příbram, ul. Legionářů

Zápasy ostatních týmů

Minulé zápasy:

17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:0
17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:1
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B0:3
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B3:0

Nejbližší zápasy:

6.10.10:002-MChabařovice - Příbram B
6.10.14:002-MChabařovice - Příbram B
7.10.10:00EX-JProsek - Příbram
7.10.14:00EX-JProsek - Příbram

Extraliga mužů 2018 / 2019

  • 1. VK Lvi Praha 0
  • 2. Volejbal Brno 0
  • 3. VK Dukla Liberec 0
  • 4. SKV Ústí nad Labem 0
  • 5. Volejbalový klub Příbram 0
  • 6. Kladno volejbal cz 0
  • 7. VK Jihostroj České Budějovice 0
  • 8. AERO Odolena Voda 0
  • 9. VK Benátky nad Jizerou 0
  • 10. Fatra Zlín 0
  • 11. VK Ostrava 0
  • 12. VK Karlovarsko 0

Všechny tabulky

Video

Extraliga juniorů 2016 / 2017

3. místo - extraliga juniorů 2016 / 2017

Volejbalisté na facebooku




MŠMT

VK Příbram z.s. byl podpořen v dotačním programu č. VIII MŠMT

Volejbalový klub Příbram na Facebooku

Tomáš KalátPetr ChocholaJana HorníkováSimona PolakovaMartin KriškoZuzana ToužimskáVlastik ŠevrMartin DostálekMarjan SpasicŠtěpánka Žabička KřenkováNickie Frofoňka NěmcováTomáš PrůšaJana RytychováMaky StehlíkováAdéla ZajíčkováZbyněk HavelkaJiří DobákMartin ŠindelářVáclav KnechtlLukáš VašíčekEvička FryšarováIvet DiartováPetra UrbanováTomáš VašíčekEva SmutnáEva ProcházkováJitka GrebáčováAdélka ČížkováVěra HauptmannováPavla Neomi VackováPatrik KoutníkZdeněk ŠlehoferMarkéta DokládalováMarek PřevrátilTomáš KarbanDenča ZrnůMarie-Sára ŠtochlováKamila HandlováVojta MalekFilip BrabecPavlína SvobodováKatka HofmanováŠtěpánka ZákouckáAdéla RožcováTamara ŠnajdrováMartin UherekMonika KobulskáJirka KadeřábekRadek Píďa HrubýMartin ŠpryslIvo SaroLukas KralicekJosu00e8ph Greasy NezníkSandy PlanktonPalivcová BaruškaHanička BezděkováDavid ŠustaJana VaníčkováPatrick Gallo GallowayPatrik Vinohradský

Děkujeme všem 1932 fanouškům za podporu!!! Připojte se i Vy » «

Patrik VinohradskýMajdalenka Du00f3snůHelča PokornáLáďa NováčekMarek AamesŠárka Šári ŠvandováSimona ZvěřinováLída LiduškaJan Boffin FoltaHonza UlčOndřej FialaAnna KneislovaAndrejka MyslíkováBobule VinotékaSodik Sodik SodikJindřich KuchařÚklid PBZuzana KadlecováRenča TrakalováJan KlimekNicol HejdováAndrea MyslíkováBarunka Lopez PospíchalováPetinka Višnička KvapilkaPavel Janát JoeyBarbora MarešováRiesz MartinOndra BeryMiloslav VáňaLibor MatoušekAnna StryckovaMartin JakodaJana MarkováMatěj ŠenkýřRadek H. HolubLukáš LoudaBarbora JechováOto KarelMisulka FreymanKarolína ŠtochlováCoffee Bar JanaJaninka LPMiroslav HubáčekRomana MarkováMarkéta VáňováJiří Křapik SoučekSenoslav KýchavýDrahomíra VrbováŠárka SkuhrovcováDana MičanováEliška KuchařováJan ŠeděnkaMarkéta DurdilováKlára SlabyhoudkováMilada KočováLukáš DrábMichaela ŠmejkalováPetr ProcházkaTomáš MičianLenka Vítková

Partneři webu

Partneři klubu 2017 / 2018 - Kocouři Příbram