Volejbalový klub Příbram - Kocouři

Výjezd fans do Prahy.....

Ve čtvrtek 9.2.2017 pojedou fanoušci Kocourů do Prahy na Lužiny, podpořit svůj tým.
Zápas začíná od 19 hodin a můžete jej sledovat s námi v hale , nebo přes TV-com ..........

Český pohár

Odolená Voda vs.Příbram : 3-1
odveta se hraje v Příbrami dne 25.1.2017 od 18 hodin

Ve čtvrtek 15.12.2016 na volejbal !!!

Zveme Vás na předposlední domácí utkání roku 2016. Domácí Kocouři Příbram vyzvou tým Varů ve čtvrtek od 18 hodin .
Přijďte podpořit Kocoury !!!!

V sobotu Kocouři do Odolky.

V sobotu 10.12.2016 od 18 hodin budou Kocouři bojovat na palubovce Odolene Vody o další bodíky. Pokud budete odpoledne na nákupech v Praze, tak můžete naše kluky přijet podpořit !

Zápas v Kladně již v pátek !!!!

V pátek 25.11.2016 jedou Kocouři do Kladna, kde od 18 hodin sehrají utkání s momentálně prvním týmem extraligy. Hraje se v hale BIOS, ul.Petra Bezruče.

Příbram bude hostit ČZU Praha

V sobotu 19.11.2016 se můžeme těšit na další kolo Extraligy mužů v Příbrami. Od 17 hodin začíná zápas domácích Kocourů s ČZU Praha.
Těšíme se na Vás....... !!!

V sobotu Příbram přivítá Brno !

Zveme Vás na druhý domácí zápas Kocourů, který se hraje v sobotu 5.11.2016 od 17 hodin v hale Aquaparku Příbram. Tým Brna je velice silný a vyrovnaný a můžeme se těšit na další krásný volejbalový zápas na domácí palubovce.
Přijďte podpořit domácí....... !!!!

Zápas druhého kola Kocourům nevyšel.

V pondělní televizní dohrávce druhého kola nejvyšší volejbalové soutěže mužů Příbram prohrála v Českých Budějovicích 3-0. Jihostroj odvedl precizní výkon a po zásluze utkání vyhrál po setech 25-16, 25-21 a 25-20. Za zmínku stojí výborný výkon našeho smečaře Martina Böhma.

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram AERO Odolena Voda

Volejbalový klub Euro Sitex Příbram vs. AERO Odolena Voda

29.09. 2018 od 19:00

hala plaveckého bazénu Příbram, ul. Legionářů

Zápasy ostatních týmů

Minulé zápasy:

17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:0
17.3.2-MPříbram B - Plzeň3:1
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B0:3
24.3.2-MČeská Lípa - Příbram B3:0

Nejbližší zápasy:

6.10.10:002-MChabařovice - Příbram B
6.10.14:002-MChabařovice - Příbram B
7.10.10:00EX-JProsek - Příbram
7.10.14:00EX-JProsek - Příbram

Extraliga mužů 2018 / 2019

  • 1. VK Lvi Praha 0
  • 2. Volejbal Brno 0
  • 3. VK Dukla Liberec 0
  • 4. SKV Ústí nad Labem 0
  • 5. Volejbalový klub Příbram 0
  • 6. Kladno volejbal cz 0
  • 7. VK Jihostroj České Budějovice 0
  • 8. AERO Odolena Voda 0
  • 9. VK Benátky nad Jizerou 0
  • 10. Fatra Zlín 0
  • 11. VK Ostrava 0
  • 12. VK Karlovarsko 0

Všechny tabulky

Video

Extraliga juniorů 2016 / 2017

3. místo - extraliga juniorů 2016 / 2017

Volejbalisté na facebooku




MŠMT

VK Příbram z.s. byl podpořen v dotačním programu č. VIII MŠMT

Volejbalový klub Příbram na Facebooku

Lenka VítkováPetinka Višnička KvapilkaDonny BergerLucie ŠrámkováAdélka ČížkováMichala AlligerováJan Boffin FoltaMarie KlímováVojta MalekNicol HejdováMajdalenka Du00f3snůPetra UrbanováTomáš PrůšaEliška KuchařováDominik PetríkEva SmutnáLadislav SuchanVáclav KnechtlKarolína ŠtochlováPetra JuříčkováGiorgio KrůgerJana RytychováIvo SaroRobin BahnikSimča ŠtěpaníkováJana HorníkováHanička BezděkováMiroslav HubáčekMartin KubaLucie SmutnáŠtěpán WawreynŠtěpánka BálkováEvička FryšarováPalivcová BaruškaTomáš KarbanMarjan SpasicMíla Milu VejsováOndřej PastrňákKlára SlabyhoudkováZdenek HosinskyOto KarelKristýna ŠeděnkováDaniela MaláEva KuchařováMartin DostálekJana MarkováBarbora MarešováStanislav LobodášMaky StehlíkováLukas KralicekMartin SteinbachBarbora TrochováMartin KriškoAnia PatuchaZuzana KomínkováPavlína SvobodováKatka HofmanováPatrik VinohradskýDaniela JakodovaAnna Kneislova

Děkujeme všem 1932 fanouškům za podporu!!! Připojte se i Vy » «

Anna KneislovaVěra HauptmannováMakyi VáňováDenča ZrnůMiroslav PeterkaŠárka SkuhrovcováNikoleta VinohradskáSimona PolakovaJaroslava ČernáJan KlimekTina KarasováŠtěpánka Žabička KřenkováPetr ProcházkaŠeflová LenkaLucie Beck SchneeweissováAdam PechyTerez BredlováMarie-Sára ŠtochlováVláďa KřížNatálka KrálíčkováMartin ŠindelářSimona ZvěřinováAndrea HofmannováHanička ŠmejkalováJaninka LPRomana MarkováMichaela ŠmejkalováMarek AamesDanny YellinkaŠtěpánka ZákouckáJiří Křapik SoučekFilip HejtmánekAlena HrzalováCoffee Bar JanaJindřich KuchařLukáš TlamkaFrantišek HašRadek H. HolubVlastik ŠevrKarel Charles Hadák MilecHonzik LoudaAnna StryckovaLáďa NováčekAdéla ZajíčkováSandy PlanktonTomáš PočinekHonza PoplšteinOlga MálkováJirka TýnTáňa BadalcováIvet DiartováMartin TurskýJakub MěchuraTomáš KalátVojta HudákŠárka Šári ŠvandováJitka RydvalováFilip JežekBára BenováKamila Handlová

Partneři webu

Partneři klubu 2017 / 2018 - Kocouři Příbram