ČZU Praha - Volejbalový oddíl Příbram 3:0 (25-20,28-26,25-23)

Rozhodčí: Rychlík a Meruna. Počet diváků: 300.
Bartůněk, Marel, Lohr, Finger, Böhm, Pajma Libero: Pfeffer. Střídali: Záveský, Šrámek.
Leikep, Pekárek, Moník, Bezděka, Patucha, Málek. Libero: Švejcar. Střídali: Havrlík, Sládeček, Kuchař.

Vyjádření:

Domácí:
Kapitán:
Byli jsme agresivnější ve všech činnostech a na rozdíl od soupeře jsme dobře řešily těžké balony.
Trenér:
Rozhodl náš kvalitní servis a obrana v poli. Tou jsme donutili soupeře k chybám a zaslouženě jsme zvítězili.

Hosté:
Kapitán:
Byli jsme horší ve všech činnostech.
Trenér:
Zasloužené vítězství domácích.

První set byl vyrovnaný do stavu 17:16. Pak domácí získali nejprve tříbodový náskok (19:16), následně čtyřbodový (21:17) a set nakonec ukončili rozdílem pěti bodů.
Ve druhém setu se domácí dostali do vedení 15:11, avšak do koncovky se šlo za stavu 22:22. Hosté potom nevyužili dva setboly (22:24), což domácí v koncovce i díky dvěma nevynuceným chybám Příbrami využili a zvítězili 28:26.
Ve třetím setu se Příbram dostala do vedení 14:11, nicméně po sérii bloků domácích to záhy bylo 15:15. Ve vyrovnané koncovce za stavu 23:23 udělala Příbram nevynucenou chybu na útoku, domácí se dostali k matchbollu a hned ho blokem proměnili.

zdroj:ČVF-Martin Lepič