Volejbalový oddíl Příbram - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0

Volejbalový oddíl Příbram - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0 (19,15,20)

Rozhodčí: Buchar, Kořenek, Nosek, Müller Počet diváků: 752.

Kupilík, Mooz, Alfonso, Procházka, Kořínek, Vodvárka Střídali: Pěkný .

Vyjádření:

Domácí:
Kapitán:
Opět zápas se spodním týmem tabulky. Očekávalo se jednoznačně naše vítězství a to jsme splnili.
Trenér:
Ač jsem upozorňoval na koncentraci, tak jsme začátek zápasu měli katastrofální. Potom jsme se nějakým způsobem dostávali do toho zápasu a vyjma toho druhého setu, kdy to bylo jednoznačný, kde jsme ubližovali servisem, tak jsme si vždycky udělali 2-3bodový náskok a dokázali jsme to udržet..

Hosté :

Kapitán :
Příbram nás přehrála na příjmu i na servisu. Myslím, že kdyby jsme měli přihráno jako oni a dávali servis jako oni, tak si myslím, že by byl zápas o něčem jiným než zápas 19, 15, 20. Hráli jsme bojovně, hráli jsme relativně dobře, ale jakmile jsme byli zatlačeni servisem tak jsme udělali obrovský množství chyb, který oni neudělaj.
Trenér :
První a třetí set jsme byli ve hře a bylo to o naších chybách, kterýma jsme si ten průběh hodně ovlivnili a sami prohráli. Druhý set byl v podání Příbrami hodně kvalitní na podání a roztříleli nás hodně tvrdým servisem. Zasloužené vítězství domácích.

Popis utkání:
Ústí začalo velmi agresivně, ale Příbram snadno dorovnala, přesto šlo Ústí na 1 technický tajm za vedení 8:7. Příbram za vedení 16:14šla na druhý technický tajm. Ústí si vzalo tajm za stavu 17:21 a následně druhý za stavu 18:23. Příbram nakonec vítěží první set za stavu 25:19. Druhý set začal podáním Sedláčka, který to prakticky jen za pomoci podání dotáhl na 6:0 a Příbram šla na první technický tajm za vedení 8:2, přestože si Ústí vzalo tajm za stavu 0:4. Ústí používá svůj druhý tajm za stavu 4:13. Za pomoci esa Sedláčka, jde příbram na druhý technický tajm za stavu 16:6. Příbram jasně vyhrává druhý set stavem 25:15. Ve třetím setu Příbram odcházela vítězně na první technický tajm za stavu 8:5. Na druhý technický tajm jde Příbram za vedení 16:12. Za stavu 14:18 si Ústí bere tajm a následně ihned druhý za stavu 15:20. Příbram si bere svůj první tajm zápasu za stavu 20:18 a třetí set vyhrává 25:20.

zdroj : Jakub Jung - web ČVS